ברוכים הבאים

פרולינק ניהול זהויות הנה חברה ישראלית הממוקדת באופן בלעדי בתחומי ניהול זהויות והרשאות (IDM ו- Access Management).  פרולינק מספקת שירותי ייעוץ ויישום לפרויקטים בתחום זה בארגונים מגוונים בישראל.

אנו מביאים ללקוחותינו נסיון רב ומוכח, בניתוח צרכים והתאמה מיטבית של רכיבי טכנולוגיה לפתרון האתגרים המיוחדים לפרויקטים בתחום ניהול הזהויות וההרשאות.

פרולינק היא שותפה ונציגה של מספר יצרנים בולטים בתחום ניהול הזהויות וההרשאות, ועומדת בקשר עם גורמי תמיכה ופיתוח רלוונטיים בחו"ל.

 
RSA IMG - Identity Management and Governance

Branding_Asset_RSA_Logo

RSA Identity Management and Governance IMG, (לשעבר Aveksa), היא פלטפורמה הנחשבת לאחת מהמתקדמות בעולם בתחום בקרת זהויות והרשאות משתמש. בבסיס הפלטפורמה מונחת הגישה העסקית, הגורסת כי עבור בקרה וניהול יעיל של גישת משתמשים, על המערכת להיות בנויה עבור המנהלים העסקיים של הארגון (ולא בהכרח אנשי אבטחת מידע), אשר עליהם חלה חובת הבקרה, ואשר להם הידע העסקי הנדרש עבור ביצוע ההחלטות. הגישה העסקית לנושא ניהול זהויות ובקרת הרשאות של מערכת RSA IMG, יכולה לשנות באופן יסודי את האופן שבו ארגונים ניגשים לנושא ניהול הזהויות, ובכך לשפר באופן מהותי את הערך המושג מפרויקטים בתחום זה.

לפרטים...

 
NetIQ Self Service Password Reset

netiq - logo
מערכת Self Service Password Reset של NetIQ מאפשרת למשתמשים לנהל את הסיסמאות שלהם באופן עצמאי, ללא תלות בשירותי תמיכה טכנית. עם SSPR אין יותר צורך לוודא את זהות המשתמשים במהלך שיחה טלפונית למוקד התמיכה. במקום זאת, המשתמש מזדהה אונליין באמצעות מענה לסדרה של שאלות זיהוי שעבורן הוא הגדיר תשובות מבעוד מועד. רק לאחר תום ההזדהות הוא מובל לדף בו הוא יכול לשנות את הסיסמא שלו או לאפס אותה במקרה ששכח.
 
BeyondTrust - Directory Audit & Recovery

BeyondTrustSmallLogo

מוצרי הניהול של BeyondTrust מתמחים בניהול תשתיות מבוססות Directory Services . מוצרים אלה מסייעים למנהלי רשתות ואבטחת מידע במגוון משימות - החל מבקרה בזמן אמת ועד לדיווח, היענות לצרכי אבטחה והתאוששות לאחר קריסה. מהלך העבודה האינטואיטיבי, לצד התראות ודיווחים אוטומטיים, מבטיחים לארגון אבטחת מידע ותאימות, ללא צורך בהשקעת משאבים נוספים במערכות.

לפרטים...

 
NetIQ Identity Manager 4.x

Novell Identity Manager

הגרסה העדכנית של מערכת ניהול הזהויות הנפוצה ביותר בישראל. מערכת ה- IdM של נובל משרתת כיום מגוון רחב של לקוחות מתחומים שונים (לחץ כאן לדוגמאות סיפורי לקוח שיישמו מערכת זו בארץ).
מערכת זו נחשבת לאחת הטכנולוגיות המובילות בעולם בתחום ניהול הזהויות והרשאות.

לפרטים ...

 
NetIQ Access Manager

Novell Access Manager

כדי להישאר תחרותיות, חברות חייבות להיות זמינות לעובדים, ללקוחות ולשותפים שלהן, ללא תלות במיקומם או בשעת הגישה. מערכת Access   Manager של NetIQ מתגברת על האתגר הזה ומסייעת לנהל את גישת המשתמשים ללא מגבלות אבטחה או שליטה. המערכת כוללת פתרונות   אבטחה של NetIQ המפחיתים סיכונים ומאפשרים לנהל מערכת מהירה ויעילה של יחסים עם לקוחות ושותפים.

לפרטים...

 
Microsoft FIM

Microsoft Identity Lifecycle Manager

מערכת FIM של מיקרוסופט היא פתרון ניהול זהויות, אישורים וכרטיסים חכמים, הכוללת ניהול הרשאות משתמשים, ניהול משתמשים משולב, ניהול סמכויות עצמאי, ניהול קבוצתי, ניהול מדיניות ועוד.

לפרטים...

 

 

 

מה לקוחות אומרים

 • cal_logo"... פרולינק הפגינה יצירתיות ומקצועיות בכל הקשור לממשקים עם מערכות מיוחדות, ובזמן קצר." (ויזה - כרטיסי אשראי לישראל)
  קרא עוד
 • wis_70x15"ספק שירות שמגלה אכפתיות ומעורבות בפרויקטים. מדובר בשירות ומקצועיות שהם מעל ומעבר" (מכון וייצמן למדע)

   

  קרא עוד
 • jce_70x49"זכינו לשירות מעולה, איכות ללא פשרות, יצירתיות וגמישות" (המכללה האקדמית להנדסה, ירושלים)

   

  קרא עוד
 • מנורה-מבטחים"מקצועיות ואמינות רבה, שתודות לה כל ההבטים השונים בפרוייקט: תשתיות, אבטחת מידע בניית תהליכים ושדרוג לגרסאות חדשות מבוצעים בהצלחה רבה ובזמן" (מנורה-מבטחים)

  קרא עוד
 • tau_70x44"מדובר ביחסים מוצלחים ביותר.  ...שביעות רצון רבה מאיכות השירות והמקצוענות בעבודה מול פרולינק " (אוניברסיטת תל אביב)

  קרא עוד
 • rad_70x30 "פתרונות מאוד אמינים, עם הרבה מחשבה, תכנון וביצוע מדוקדקים" (רד תקשורת מחשבים)

   

  קרא עוד
 • biu_70x70"[פרולינק] יודעים לנתח נושאים בראייה מערכתית ויחד עם זאת לרדת לפרטים הקטנים המרכיבים את התמונה הגדולה...מומחים בתחומם " (אוניברסיטת בר אילן)

  קרא עוד
 • hu_70x37"פרויקטים מוצלחים מאד של תשתית ניהול הזהויות (IDM) והזדהות יחידה (SSO). [האנשים בפרולינק] מקצועיים, מהימנים ונעים לעבוד איתם" (אוניברסיטת חיפה)

  קרא עוד