הצפנה וחתימה דיגיטלית

GlobalSign SSL

פרולינק ניהול זהויות הוגדרה כשותפה אזורית מועדפת של חברת GlobalSign ומשווקת את מוצרי החברה, ביניהם תעודות SSL, חתימה והצפנת מסמכים, תוכנות ואימיילים.

חברת GlobalSign הינה ספקית ותיקה של תעודות SSL ו-Certification Authority (מאז 1996) ומובילה בתחום שירותי אמון הציבור. האישורים מהימנים על ידי כל הדפדפנים הפופולריים ,מערכות הפעלה ,התקנים ויישומים. בנוסף ,GlobalSign, הינה מומחית במתן אישורים מהימנים וטכנולוגיה ניידת מאובטחת להתקנים ניידים וסלולריים.

תהליך ההפקה שלנו מהיר וכולל תמיכה מול היצרן, במידת הצורך.

קיימות תעודות SSL מסוגים שונים, הנבדלות ביניהן ברמת הוולידציה ובתוקף בשנים (שנה-שנתיים) כמפורט באתר היצרן תחת View All Certificates.

המחירים שלנו תחרותיים למחירים המופיעים באתר היצרן.

התעודות השכיחות ביותר הינן:

  • תעודות Alpha SSL – תעודות אלו אינן מכילות מידע מזהה על הלקוח, מתאימות לשימוש באתרים פנימיים או לשירותים בעלי היקף תעבורה נמוך.
  • תעודות Domain SSL – תעודות אלו אינן מכילות מידע מזהה על הלקוח אך מותאמות לשם דומיין ספציפי. מתאימות להגן על מסחר אלקטרוני, שמות המשתמש, הדואר באינטרנט, המבקרים בבלוג וכדו'.
  • תעודות Organizational SSL – תעודות אלו מכילות מידע מזהה על הלקוח (כמו מספר ב- D&B) והן מתאימות יותר להתקנה על אתרים תדמיתיים או מסחריים. תהליך הפקתן משלב בדיקת זהות הלקוח ויכול להימשך מספר ימים.
  • תעודות Extended SSL – תעודות אשר מרחיבות את הנתונים על הלקוח, מעניקות אמינות רבה יותר לאתר וצובעות את שורת הכתובת בדפדפן בירוק.